KONTAKTY

Jana Budská
Rezlerova 291
Praha 10 - 109 00
tel: +420 723 436 386
napište nám

NOVINKY

arr3INVENTURA Iventura Milí zákazníci, v termínu od 12.2. do 16.2. bude probíhat inventura skladových zásob....

ZBOŽÍ V AKCI


Doprava
Doprava

 

Vážení zákazníci,

náš internetový obchod Nežehlící košile by Vám rád vždy poskytoval to nejkvalitnější zboží. Budeme se snažit, aby jste jako zákazníci, byli vždy s našimi službami spokojeni. Rozhodli jsme se proto, že poštovné za zboží, ať již zvolíte jako přepravce zásilky Českou poštu nebo PPL, bude ZDARMA. Balíček Vám budeme odesílat vždy co nejdříve, dobře zabalený a pojištěný. Prostřednictvím webových stránek České pošty či PPL budete mít přehled o jeho dodání.

Při objednání zboží budete mít možnost vybrat si z následujích možností dodání:

Česká pošta - Balík na poštu
Vyberte si poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den. O uložení zásilky na vybrané poště budete informováni Českou poštou prostřednictvím SMS nebo e-mailové zprávy. Tento způsob dopravy Vám poskytuje náš internetový obchod zdarma.

Česká pošta - Balík do ruky
Česká pošta garantuje u této služby dodání zásilky následující pracovní den po podání. U tohoto způsobu dodání máte možnost, upravit si čas nebo způsob doručení. O uložení zásilky na vybrané poště budete informováni Českou poštou prostřednictvím SMS nebo e-mailové zprávy. Tento způsob dopravy Vám poskytuje náš internetový obchod zdarma.

PPL kurýrní služba
Standardní doručení zásilky je následující pracovní den po podání zásilky mezi 8,00 a 18,00 hod. O dodání zásilky budete informováni kurýrní službou PPL prostřednictvím SMS zprávy. Tento způsob dopravy Vám poskytuje náš internetový obchod zdarma.

Osobní vyzvednutí zboží
Zboží je možné si po předchozí domluvě vyzvednout na adrese našeho internetového obchodu. Tato služba je samožřejmě zdarma.

Nežehlící košile
Jana Budská
Rezlerova 291
Praha 10 - Petrovice

mob. 723 436 386